/Files/images/rekursya/20-primerov-chisel-fibonachchi-v-okruzhajuschem-nas-mire_11.jpg

РЕКУРСІЯ: ДИВ. РЕКУРСІЯ.

Вступ

Про рекурсію знають всі програмісти, але їх можна поділити на такі категорії: хто її не розуміє, хто вже зрозумів, і ті хто навчився нею користуватися. В рекурсію важко зануритися та й сам світ Дао Рекурсії здається мені Вам доведеться осягти самостійно, але чарівний вектор та частину раціонального зерна намагатимусь донести.
Враховуючи, що світ не є ідеальним і комп’ютери не такі вже й потужні (мають обмежену кількість ресурсів) нам доведеться інколи гарненьку ідеальну теорію впихати в практику. І коли потрібно обійти глибину дерева, то стек викликів може бути неконтрольованим не забувайте про це.

Що таке рекурсія?

Рекурсія, по суті, це доказ по індукції. Ми розповідаємо, як отримати результат для якогось стану, припускаючи що у нас є результат для іншого набору станів, так само розповідаємо, як отримати результат в тих станах, до яких все скочується так чи інакше.

Якщо ви чекаєте гостей і раптом помітили на своєму костюмі пляма, не засмучуйтеся. Це можна виправити. Наприклад, плями від Соняшникової олії легко виводяться бензином. Плями від бензину легко знімаються розчином лугу. Плями від лугу зникають від оцтової есенції. Сліди від оцтової есенції треба потерти соняшниковою олією.Ну, а як виводити плями від соняшникової олії, ви вже знаєте ...

Кiлькiсть переглядiв: 881