Учні обласної Інтернет-школи для обдарованих
школярів «Юний програміст»

(2017-2018 навчальний рік)

Район, місто ПІБ учня (повністю) Повна назва навчального закладу Клас
1 Корюківський район Мельник Даніїл Леонідович Корюківська гімназія Корюківської міської ради 4(8)
2 Варвинський район, смт.Варва Лісовський Олександр Олександрович Варвинська загалоноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5
3 Козелецький район, селоСкрипчин Бойчук Софія Віталіївна Скрипчинська філія І-ІІ ст. Козелецької ЗОШ І-ІІІ ст.. 5
4 м.Ніжин Рубець Анатолій Олегович Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст №10 5
5 Ічнянський район Гайова Крістіна Антонівна Гмирянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ічнянської районної ради 6
6 Ічнянський район Гриб Руслан В'ячеславович Гмирянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ічнянської районної ради 6
7 Корюківський район Пулеко Ірина Андріївна Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківської міської ради 6
8 Корюківський район Пулеко Ірина Андріївна Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківської міської ради 6
9 Корюківський район Рябець Андрій Русланович Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківської міської ради 6
10 Корюківський район, с.Наумівка Рябець Андрій Русланович Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. 6
11 м.Чернігів Зозуля Владислав Ігорович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 6
12 м.Чернігів Кузьомко Кирил Михайлович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 6
13 м.Чернігів Парфентьєв Андрій Анатолйович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 6
14 м.Чернігів Піонтковський Кирил Володимирович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 6
15 м.Ніжин Шадура Микита Владиславович Ніжинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 15 6 Б
16 Бобровицького району с.Браниця Пелехатий Владислав Русланович Браницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 6
17 м.Чернігів Акулов Микола Чернігівський ліцей №32 7
18 м.Чернігів Дасюк Артем Чернігівський ліцей №32 7
19 м.Чернігів Кирієнко Арина Анатоліївна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7
20 м.Чернігів Кучер Ілля Олексійович Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7
21 м.Чернігів Лісовська Богдана Чернігівський ліцей №32 7
22 м.Чернігів Нємцев Максим Чернігівський ліцей №32 7
23 м.Чернігів Ногач Микола Іванович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 7
24 м.Чернігів Сазоненко Денис Чернігівський ліцей №32 7
25 м.Чернігів Упирова Аліна Чернігівський ліцей №32 7
26 м.Чернігів Холодний Кирило Чернігівський ліцей №32 7
27 Бахмацький район Кузьменко Андрій Олександрович Тиницька ЗОШ І-ІІІ ст 7
28 Бахмацький район Самусь Ельвіра Вікторівна Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 7
29 Бахмацький район Халимон Андрій Вікторович Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 7
30 Городнянський район Бучін Даніїл Андрійович Загальноосвітня школа №2
31 Ічнянський район Липовець Максим Анатолійович Гмирянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ічнянської районної ради 7
32 м.Ніжин Бувайлик Ілля Володимирович Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст №10 7
33 м.Прилуки Іванов Андрій Андрійович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського Прилуцької міської ради 7
34 м.Прилуки Користельов Володимир Олексійович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Прилуцької міської ради 7
35 м.Прилуки Метіль Денис Олексанрович Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради 7
36 м.Новгород-Сіверський Могильний Віктор Олександрович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 7
37 м.Новгород-Сіверський Новик Володимир Миколайович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 7
38 м.Новгород-Сіверський Овсюк Павло Олександрович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 7
39 м.Чернігів Комок Володимир Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №33 7
40 м.Чернігів Кравчук Олександр Вікторович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 7
41 м.Чернігів Ладига Антон Олегович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 7
42 м.Чернігів Ластовець Олександр Андрійович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 7
43 м.Чернігів Нагорнов Нікіта Сергійович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 7
44 м.Чернігів Олефіренко Мирослав Олександрович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 7
45 м.Чернігів Пожа Давід Юрійович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 7
46 м.Чернігів Саленик Владислав Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №33 7
47 м.Чернігів Саченко Ярослава Олександрівна загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 7
48 м.Ніжин Васильєв Михайло Сергійович Ніжинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 15 7 В
49 м.Ніжин Пархоменко Богдан Сергійович Ніжинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 15 7 Б
50 м.Ніжин Пушенко Олександр Олексійович Ніжинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 15 7 А
51 Сосницький район Залозний Дмитро Анатолійович Сосницька ЗОШ І-ІІ ст. 7
52 Сосницький район Човпило Анжеліка Віталіївна Сосницька ЗОШ І-ІІ ст. 7
53 Козелецький район, смт.Козелець Бурун Анастасія Ігорівна Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 8
54 Козелецький район, смт.Козелець Красник Вікторія Олегівна Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 8
55 Козелецький район, смт.Козелець Крупина Юлія Анатоліївна Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 8
56 Козелецький район, смт.Козелець Невойт Діана Василівна Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 8
57 Козелецький район, смт.Козелець Олексійченко Марина Геннадіївна Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 8
58 м.Прилуки Шебанов Олексій Володимирович Прилуцька гімназія № 1 імені Георгія Вороного Прилуцької міської ради 8
59 м.Чернігів Булденко Світлана Віталіївна Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів №33 8
60 м.Чернігів Геращенко Тарас Максимович Чернігівський ліцей №22 8
61 м.Чернігів Губенок Андрій Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №33 8
62 м.Чернігів Клочко Костянтин Михайлович Чернігівський ліцей №32 8
63 м.Чернігів Лисанська Вікторія Вячеславівна Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №33 8
64 м.Чернігів Потапенко Вадим Олегович Чернігівський ліцей №32 8
65 м.Чернігів Ряба Марина Геннадіївна Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №33 8
66 м.Чернігів Сич Олександр Олександрович Чернігівський ліцей № 22 8
67 м.Чернігів Стрельнікова Дарія Олегівна Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №33 8
68 м.Чернігів Тарасенко Артем Григорович Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 8
69 м.Чернігів Штура Андрій Юрійович Чернігівський ліцей №32 8
70 м.Чернігів Янченко Іван Сергійович Спеціалізована загальноосвітня школа №2 I-IIIступенів з поглибленим вивченням іноземних мов 8
71 Бахмацький район Васильченко Карина Анатоліївна Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 8
72 Бахмацький район Глущенко Владислава Вікторівна Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 8
73 Варвинський район, смт.Варва Кропива Денис Вікторович Варвинська загалоноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8
74 Варвинський район, смт.Варва Устенко Алевтина Олегівна Варвинська загалоноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8
75 Варвинський район, с.Журавка Горєв Сергій Олександрович Журавська ЗОШ І-ІІІст. 8
76 Козелецький район, смт.Козелець Макартецький Олександр Олександрович Козелецька гімназія №1 8
77 Корюківський район, с.Наумівка Коноваленко Денис Юрійович Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. 8
78 м.Ніжин Зайцев Богдан Володимирович Ніжинська гімназія №3 Ніжинської міської ради 8
79 м.Ніжин Кущенко Володимир Ігорович Ніжинська гімназія №3 Ніжинської міської ради 8
80 м.Ніжин Немченко Артем Богданович Ніжинська гімназія №3 Ніжинської міської ради 8
81 м.Ніжин Сабешкін Валентин Юрійович Ніжинська гімназія №3 Ніжинської міської ради 8
82 м.Прилуки Бабко Антон Станіславович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Прилуцької міської ради 8
83 м.Прилуки Карнаух Іван Владиславович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Прилуцької міської ради 8
84 м.Прилуки Лучинський Владислав Сергійович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Прилуцької міської ради 8
85 м.Прилуки Овчаренко Юлія Миколаївна Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 8
86 м.Прилуки Оніщенко Роман Петрович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Прилуцької міської ради 8
87 м.Прилуки Ременюк Богдан Андрійович Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 8
88 м.Прилуки Шебанов Олексій Володимирович Прилуцька гімназія № 1 імені Георгія Вороного Прилуцької міської ради 8
89 м.Прилуки Юнак Сергій Сергійович Прилуцька загально освітня школа І-ІІІ ступенів №10 Прилуцької міської ради 8
90 м.Прилуки Янковенко Ростислав Юрійович Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 8
91 м.Новгород-Сіверський Громовой Костянтин Вітальйович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 8
92 м.Новгород-Сіверський Івашкін Денис Сергійович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 8
93 м.Новгород-Сіверський Пономарчук Євгеній В’ячеславович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 8
94 Менський район Білець Денис Олександрович Менська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Менської районної ради 8
95 Менський район Деркач Юлія Леонідівна Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради 8
96 Менський район Коврига Сергій Ігорович Менська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Менської районної ради 8
97 Менський район Угрінович Артур Валентинович Менська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Менської районної ради 8
98 Менський район Хамула Віктор Олександрович Менська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Менської районної ради 8
99 Ніжинський район Дерев’янко Володимир Миколайович Талалаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради 8
100 Ніжинський район Єсипенко Денис Андрійович Талалаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради 8
101 Новгород-сіверський район, с.Чайкине Седень Володимир Михайлович Чайкинський навчально-виховний комплекс Новгород-Сіверської районної ради 8
102 Ріпкинський район Бачковський Ілля Віталійович Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ріпкинського району 8
103 Ріпкинський район Лук’яшко Назар Васильович Ріпкинська гімназія Ріпкинської районної ради 8
104 Бобровицького району с.Браниця Овдій Сергій Андрійович Браницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8
105 Сосницький район Бугровий Дмитро Володимирович 8
106 Сосницький район Горпиненко Даша Олексіївна Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка 8
107 Сосницький район Кустенко Кирил Андрійович Волинківська ЗОШ І-ІІІ ст. 8
108 Сосницький район Малько Богдана Олександрів-на Волинківська ЗОШ І-ІІІ ст 8
109 Сосницький район Сорока Діана Юріївна Сосницька ЗОШ І-ІІ ст. 8
110 Сосницький район Сосенко Софія Геннадіївна Сосницька ЗОШ І-ІІ ст. 8
111 Чернігівський районн, с.Пакуль Гаркуша Ганна Михайлівна Пакульська ЗОШ І-ІІІ ст. 8
112 м.Чернігів Ємельяненко Антоніна Павлівна Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 9
113 Козелецький район, смт.Козелець Ус Діана Анатоліївна Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 9
114 Козелецький район, смт.Козелець Корнійченко Вадим Сергійович Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 9
115 Козелецький район, смт.Козелець Ляхов Сергій Олегович Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 9
116 Козелецький район, смт.Козелець Оникієнко Ангеліна Геннадіївна Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 9
117 м.Чернігів Ващенок Дмитро Олександрович Чернігівський ліцей №32 9
118 м.Чернігів Бахмат Роман Сергійович Спеціалізована загальноосвітня школа №2 I-IIIступенів з поглибленим вивченням іноземних мов 9
119 м.Чернігів Божко Єгор Олександрович Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 Чернігівської міської ради Чернігівської області 9
120 м.Чернігів Койнов Артур Андрійович Чернігівський ліцей № 22 9
121 м.Чернігів Коцюба Владислав Олександрович Чернігівський ліцей № 22 9
122 м.Чернігів Крилов Анатолій Ігорович Спеціалізована загальноосвітня школа №2 I-IIIступенів з поглибленим вивченням іноземних мов 9
123 м.Чернігів М’ясніков Микита Сергійович Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9
124 м.Чернігів Мохоїд Станіслав Русланович Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 9
125 м.Чернігів Попружний Ілля В’ячеславович Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9
126 м.Чернігів Шульга Вадим Олександрович Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 13 9
127 Бахмацький район Глушко Юлія Петрівна Тиницька ЗОШ І-ІІІ ст 9
128 Бахмацький район Дудко Олександр Валерійович Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 9
129 Варвинський район, смт.Варва Оніщенко Олександр Олександрович Варвинська загалоноосвітня школа І-ІІІ ступенів 9
130 Варвинський район, смт.Варва Астапенко Валентин Ігоревич Варвинська районна гімназія 9
131 Варвинський район, смт.Варва Смаглюк Вікторія Юріївна Варвинська районна гімназія 9
132 Варвинський район, смт.Варва Чернецька Каріна Валеріївна Варвинська районна гімназія 9
133 Городнянський район Мілінчук Іван Володимирович Загальноосвітня школа №2
134 Городнянський район Цимбаліст Кирило Сергійович Загальноосвітня школа №2
135 Городнянський район Швачко Єгор Євгенович Загальноосвітня школа №2
136 Ічнянський район Цьома Дар'я Миколаївна Гмирянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ічнянської районної ради 9
137 Козелецький район, смт.Козелець Німець Іван Олександрович Козелецька гімназія №1 9
138 Корюківський район Іваненко Олексанр Іванович Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківської міської ради 9
139 Корюківський район Крекотень Ярослав Олександрович Корюківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Корюківської міської ради 9
140 Корюківський район Чечило Олександр Олександрович Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. Корюківської міської ради 9
141 Корюківський район, с.Наумівка Сухой Дмитро Олексійович Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9
142 Корюківський район, с.Наумівка Чечило Олександр Олександрович Наумівська ЗОШ І-ІІІ ст. 9
143 м.Ніжин Глущенко Олександр Володимирович Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст №10 9
144 м.Ніжин Головач Варвара Олександрівна Ніжинська гімназія №3 Ніжинської міської ради 9
145 м.Ніжин Костянко Вадим Валерійович Ніжинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 Ніжинської міської ради 9
146 м.Прилуки Аблясова Анна Сергіївна Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 9
147 м.Прилуки Вербняк Денис Олександрович Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 9
148 м.Прилуки Гайдаєнко Станіслав Олександрович Прилуцька гімназія № 1 імені Георгія Вороного Прилуцької міської ради 9
149 м.Прилуки Гоголь Денис Олегович Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 9
150 м.Прилуки Грицаненко Андрій Олександрович Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради 9
151 м.Прилуки Желіба Олексій Олегович Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради 9
152 м.Прилуки Лісовець Ростислав Олександрович Прилуцька гімназія № 1 імені Георгія Вороного Прилуцької міської ради 9
153 м.Прилуки Лісовць Карина Олександрівна Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 9
154 м.Прилуки Товкун Андрій Ігорович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 13 імені Святителя Іоасафа Бєлгородського Прилуцької міської ради 9
155 м.Прилуки Фот Артем Олександрович Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 9
156 м.Прилуки Чаплинський Станіслав Геннадійович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Прилуцької міської ради 9
157 м.Прилуки Шаріпова Юлія Сергіївна Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 9
158 м.Прилуки Шевченко Володимир Романович Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 9
159 м.Прилуки Шмагель Назар Андрійович Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради 9
160 м.Прилуки Ященко Георгій Анатолійович Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради 9
161 м.Новгород-Сіверський Гаркавий Кирило Вікторович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 9
162 м.Новгород-Сіверський Горбонос Олег Олександрович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 9
163 м.Новгород-Сіверський Гришаєнко Нікіта Ігорович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 9
164 м.Новгород-Сіверський Гусак Станіслав Леонідович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 9
165 м.Новгород-Сіверський Маковий Денис Сергійович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 9
166 м.Чернігів Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №33 9
167 м.Чернігів Бак Святослав Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №33 9
168 м.Чернігів Кілко Павло Дмитрович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 9
169 м.Чернігів Нємкевич Дар’я Олегівна загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 9
170 м.Чернігів Чичкан Олена Анатоліївна загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 9
171 Менський район Кисельов Олександр Валентинович Березнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Менської районної ради 9
172 Менський район Ковдик Олексій Олександрович Березнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради 9
173 Менський район Кущенко Андрій Миколайович Березнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради 9
174 Менський район Чуриков Євген Ігорович Березнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради 9
175 м.Ніжин Коломийченко Екатерина Владимировна Ніжинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 15 9 А
176 Ніжинський район Маленко Роман Анатолійович Крутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради 9
177 Ріпкинський район Киченок Антон В’ячеславович Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ріпкинського району 9
178 Ріпкинський район Кондратенко Юрій Вадимович Ріпкинська гімназія Ріпкинської районної ради 9
179 Ріпкинський район Котляр Олександр Олександрович Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ріпкинського району 9
180 Сосницький район Васюта Ян Андрійович Спаська ЗОШ І-ІІІ ст 9
181 Сосницький район Єфименко Дарина Геннадіївна Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка 9
182 Сосницький район Іващенко Сергій Вікторович 9
183 Сосницький район Картель Ігор Юрійович Авдіївська ЗОШ І-ІІІ ст. 9
184 Сосницький район Остапенко Діана Петрівна Хлоп’яницька загальноосвітня середня школа I-III ступенів 9
185 Сосницький район Пустовойт Микола Вікторович Сосницька ЗОШ І-ІІ ст. 9
186 Сосницький район Ступенко Тарас Сергійович Волинківська ЗОШ І-ІІІ ст 9
187 Сосницький район Тумарець Максим Валентинович Сосницька ЗОШ І-ІІ ст. 9
188 Талалаївський район Манько Богдан Русланович Талалаївська І-ІІІ ступенів 9
189 Талалаївський район Москалець Тетяна Олексіївна Талалаївська І-ІІІ ступенів 9
190 Талалаївський район Романенко Богдан Сергійович Талалаївська І-ІІІ ступенів 9
191 Талалаївський район Савенко Дмитро Володимирович Талалаївська І-ІІІ ступенів 9
192 Чернігівський район, с. Новий Білоус Баран Павло Юрійович Новобілоуська ЗОШ І-ІІІ ст. 9
193 Чернігівський район, с.Пакуль Колесник Дарина Анатоліївна Пакульська ЗОШ І-ІІІ ст. 9
194 Чернігівський район, с.Пакуль Михневич Владислав Вікторович Пакульська ЗОШ І-ІІІ ст. 9
195 Корюківська ОТГ Гуляр Даніїл Романович Корюківська гімназія Корюківської міської ради 6(10)
196 Козелецький район, смт.Козелець Москалець Сергій Олександрович Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 10
197 Козелецький район, смт.Козелець Семистрок Микола Миколайович Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 10
198 Козелецький район, смт.Козелець Ткаченко Аліна Вікторівна Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 10
199 м.Чернігів Антонова Марія Ігорівна Чернігівський ліцей №32 10
200 м.Чернігів Жерибор Іван Віталійович Чернігівський ліцей №32 10
201 м.Чернігів Огієнко Іван Максимович Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10
202 м.Чернігів Симонов Нікіта Михайлович Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10
203 Бахмацький район Пивовар Сніжана Вікторівна Тиницька ЗОШ І-ІІІ ст 10
204 Бахмацький район Шевченко Владислав Вадимович Бахмацька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 10
205 Варвинський район, смт.Варва Мартиненко Дмитро Анатолійович Варвинська районна гімназія 10
206 Варвинський район, смт.Варва Носенко Андрій Сергійович Варвинська районна гімназія 10
207 Ічнянський район Сидоренко Олександр Павлович Гмирянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ічнянської районної ради 10
208 Козелецький район, смт.Козелець Солошин Владислав Сергійович Козелецька гімназія №1 10
209 Козелецький район, сДесна Байша Владислав Євгенович Деснянський НВК Деснянської селищної ради Чернігівської області 10
210 Козелецький район, сДесна Крикун Катерина Олександрівна Деснянський НВК Деснянської селищної ради Чернігівської області 10
211 Козелецький район, сДесна Магда Анастасія Віталіївна Деснянський НВК Деснянської селищної ради Чернігівської області 10
212 Козелецький район, сДесна Смуток Діана Валентинівна Деснянський НВК Деснянської селищної ради Чернігівської області 10
213 Козелецький район, сДесна Соснюк Анастасія Вікторівна Деснянський НВК Деснянської селищної ради Чернігівської області 10
214 Козелецький район, сДесна Черниш Сніжана Сергіївна Деснянський НВК Деснянської селищної ради Чернігівської області 10
215 Козелецький район, сДесна Юрченко Юрій Володимирович Деснянський НВК Деснянської селищної ради Чернігівської області 10
216 м.Ніжин Гурчин Олександр Миколайович Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя 10
217 м.Ніжин Звєрєв Костянтин Васильович Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради 10
218 м.Ніжин Йовенко Назарій В’ячеславович Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя 10
219 м.Ніжин Кантур Марина Ігорівна Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради 10
220 м.Ніжин Кривець Владислав Ігорович Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя 10
221 м.Ніжин Литвинець Іван Олександрович Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя 10
222 м.Ніжин Маргарян Таджат Ашотович Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради 10
223 м.Ніжин Ніколенко Володимир Віталійович Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради 10
224 м.Ніжин Сердюк Владислав Васильович Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя 10
225 м.Ніжин Улізько Данило Олексійович Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради 10
226 м.Прилуки Герасименко Владислав Андрійович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Прилуцької міської ради 10
227 м.Прилуки Гузев Андрій Олександрович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Прилуцької міської ради 10
228 м.Прилуки Лазоренко Анатолій Валерійович Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради 10
229 м.Прилуки Перніков Ігор Олегович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Прилуцької міської ради 10
230 м.Прилуки Петрик Андрій Андрійович Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради 10
231 м.Прилуки Прохорська Олександра Сергіївна Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 10
232 м.Прилуки Соловей Артем Олександрович Прилуцька загально освітня школа І-ІІІ ступенів №2 Прилуцької міської ради 10
233 м.Прилуки Шуляк Борис Олександрович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Прилуцької міської ради 10
234 м.Новгород-Сіверський Гульок Дмитро Андрійович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 10
235 м.Новгород-Сіверський Комар Анастасія Петрівна Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 10
236 м.Новгород-Сіверський Плахута Олег Ігорович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 10
237 м.Чернігів Сезончик Сергій Сергійович Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №33 10
238 м.Чернігів Голодяєва Поліна Василівна загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 10
239 м.Чернігів Іванець Катерина Сергіївна загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 10
240 м.Чернігів Прохоренко Ярослав Юрійович Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою 10
241 Менський район Драгун Владислав Петрович Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради 10
242 м.Ніжин Сидоров Кирил Валерійович Ніжинська загальноосвітня школа I-III ступенів № 15 10
243 Сосницький район Кожуховський Руслан Вячеславович Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка 10
244 Талалаївський район, с.Чернецьке Гудименко Дмитро Михайлович Чернецька ЗОШ I-III ступенів 10
245 м.Чернігів Фролов Дмитро Андрійович Спеціалізована загальноосвітня школа №2 I-IIIступенів з поглибленим вивченням іноземних мов 11
246 Козелецький район, смт.Козелець Гергель Дмитро Олександрович Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 11
247 Козелецький район, смт.Козелець Голубчук Ілля Юрійович Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 11
248 Козелецький район, смт.Козелець Прохоренко Володимир Сергійович Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 11
249 Козелецький район, смт.Козелець Стась Олександр Сергійович Козелецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 11
250 м.Чернігів Василевич Артур Іліясович Чернігівський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 28 11
251 м.Чернігів Нагорний Павло Володимирович ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19 11
252 м.Чернігів Панченко Владислав Володимирович Спеціалізована загальноосвітня школа №2 I-IIIступенів з поглибленим вивченням іноземних мов 11
253 Бахмацький район Зуб Олексій Дмитрович Курінський НВК 11
254 Козелецький район, смт.Козелець Падій Микола Олександрович Козелецька гімназія №1 11
255 Козелецький район, сДесна Аксьонова Олена Сергіївна Деснянський НВК Деснянської селищної ради Чернігівської області 11
256 м.Ніжин Бережняк Ольга Сергіївна Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради 11
257 м.Ніжин Діденко Ігор Вадимович Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя 11
258 м.Ніжин Калініна Валерія Володимирівна Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя 11
259 м.Ніжин Кочаков Павло Михайлович Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя 11
260 м.Ніжин Луговський Володимир Борисович Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради 11
261 м.Ніжин Мухін Владислав Євгенійович Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя 11
262 м.Ніжин Томек Євгеній В’ячеславович Ніжинський ліцей Ніжинської міської ради при НДУ ім.М.Гоголя 11
263 м.Ніжин Турчин Володимир Андрійович Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст №10 11
264 м.Прилуки Борзаков Андрій Андрійович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Прилуцької міської ради 11
265 м.Прилуки Головенець Руслан Сергійович Прилуцька гімназія № 1 імені Георгія Вороного Прилуцької міської ради 11
266 м.Прилуки Залюбовський Олександр Олександрович Прилуцька загально освітня школа І-ІІІ ступенів №10 Прилуцької міської ради 11
267 м.Прилуки Куліш Андрій Сергійович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Прилуцької міської ради 11
268 м.Прилуки Могила Євгенія Романівна Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 11
269 м.Прилуки Мусієвський Євген Русланович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Прилуцької міської ради 11
270 м.Прилуки Оляницька Єлизавета Олексіївна Прилуцька гімназія №5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради 11
271 м.Прилуки Черня Андрій Петрович Прилуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Прилуцької міської ради 11
272 м.Прилуки Шматко Вікторія Олександрівна Прилуцька спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій І-ІІІ ступенів №6 Прилуцької міської ради 11
273 м.Новгород-Сіверський Гарбуз Дмитро Ігорович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 11
274 м.Новгород-Сіверський Залогін Дмитро Юрійович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 11
275 м.Новгород-Сіверський Сватко Антон Станіславович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 11
276 м.Новгород-Сіверський Сластьон Євгеній Петрович Новгород-Сіверська гімназія №1 імБ.Майстренка 11
277 м.Чернігів Астахов Олексій Владиславович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 11
278 м.Чернігів Міненко Максим Олександрович Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою 11
279 м.Чернігів ПуповНікіта Андрійович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 11
280 м.Чернігів Столинець Дмитро Валерійович загальноосвітня спеціалізована школа фізико-математичного профілю №12 11
281 Менський район Маслов Михайло Олександрович Березнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради 11
282 Менський район Павленко Ольга Сергіївна Березнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради 11
283 Менський район Столинець Аліна Олександрівна Березнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Менської районної ради 11
284 Михайло-Коцюбинська ОТГ Маслов Павло Іоревич Михайло-Коцюбинська гімназія 11
285 Ніжинський район Куник Валерія Іванівна Світанківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» І-ІІІ ступенів Ніжинської районної ради 11
286 Ріпкинський район Гончаренко Олександр Сергійович Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ріпкинського району 11
287 Ріпкинський район Лепіло Олексій Євгенович Добрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ріпкинського району 11
288 Ріпкинський район Луцький Дмитро Олександрович Ріпкинська гімназія Ріпкинської районної ради 11
289 Сосницький район Погорілко Олексій Юрійович Сосницька гімназія ім. О.П.Довженка 11
Кiлькiсть переглядiв: 76